parallax background
 


Jakość i dbałość o szczegóły

Niezależnie od zleceniodawcy i wielkości zamówienia, w Contec Kromiss wykorzystujemy wyłącznie stal od sprawdzonych i certyfikowanych europejskich dostawców. Ponadto każda partia stali jest kontrolowana przez wewnętrzny dział jakości. Dobieramy odpowiednią technologię produkcji, dostosowaną do wymagań Klienta i zakresu zastosowania projektu. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym dostosowanym i zaprojektowanym pod kątem produkcji stalowych słupów. Stalowe płyty są cięte metodą cięcia plazmowego przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń, które pozwalają na perfekcyjne przygotowanie szwów spawalniczych.


Przycięte na wymiar płyty są zaokrąglane do uprzednio zaprojektowanego kształtu za pomocą niezwykle wydajnych pras. Można tak wygiąć stal o grubości do 50 mm, która jest konieczna m.in. do produkcji masztów do sieci najwyższego napięcia. W obszarze sieci trakcyjnej dla tramwajów jesteśmy w stanie wyprodukować niezwykle smukłe słupy o stożkowatej geometrii.

Dodatkowo, posiadamy swoją lakiernię, a co za tym idzie, oferujemy profesjonalne przygotowanie słupów do malowania, jak i samo malowanie przez wykwalifikowanych pracowników Działu Antykorozji.

Mając świadomość konieczności ochrony środowiska, Firma Contec Kromiss stale optymalizuje sieć produkcyjną tak by zużywać coraz mniej energii i redukować emisję CO2 do atmosfery.

parallax background
 

Odporność korozyjna i wytrzymałość

Po procesie spawania, jako wyrób gotowy, nasze słupy poddajemy cynkowaniu ogniowemu. Dzięki temu wyroby Contec Kromiss są odporne na działanie środowiska korozyjnego. Dodatkowo trwałość naszych słupów zwiększa lakierowanie proszkowe lub powlekanie na mokro.


Dzięki zaawansowanej wiedzy nt. pracy statycznej i dynamicznej konstrukcji, tworzymy stabilne i wytrzymałe słupy, które ponadto są trwałe.
parallax background
 

Atrakcyjny design

Wygląd wytwarzanych słupów jest dostosowywany do potrzeb Klienta. Możliwe jest dopasowanie kształtu czy zamocowanie dodatkowych wsporników. Opracowując projekt, w Contec Kromiss dbamy o każdy szczegół, co gwarantuje dopasowanie osprzętu instalowanego na słupach i niweluje powstawanie dodatkowych kosztów. Dysponujemy imponującą paletą kolorów, które umożliwiają dostosowanie do niemalże każdego otoczenia.

parallax background
 

Efektywne zastosowanie zasobów

Słupy cynkowane lub/i malowane zostają odpowiednio zabezpieczone przed transportem, aby nie doszło do uszkodzenia powłoki.

parallax background
 

Certyfikacje

  • Certyfikat ISO 9001:2015
  • Certyfikat PN-EN ISO 3834-2:20077
  • Certyfikat ISO 14001:2015
  • Certyfikat PN EN 10901+A1:2012
  • Certyfikat EN 40-5:2002
  • BS OHSAS 18001: 2007
  • Świadectwo WE PN-EN 353-1:2015-01
parallax background
 

Powierzchnie odporne na plakaty i graffiti

Montując słupy, warto wziąć pod uwagę fakt, że mogą one posłużyć jako miejsce umieszczenia plakatu lub graffiti. Dlatego tak ważne jest uprzednie zabezpieczenie powierzchni stalowej. Specjalne powłoki chroniące w znacznym stopniu zmniejszają ryzyko zniszczenia słupa. Nałożenie specjalnego lakieru uczyni słup odpornym na przywieranie plakatów i nakładanie graffiti.